Kan tahlili sonuçlarım yukardaki gibi. Ben sadece normal değerler seviyesinde olmayan değerleri yazdım.

MCV 76.3 fL L(80 - 99) MCH 25.5 pg L(27 - 31) RDW 16.5 % H(11.6 - 14.8) Kan tahlili sonuçlarım yukardaki gibi. Ben sadece normal değerler seviyesinde olmayan değerleri yazdım. Yaş 28 erkek. Lütfen yorumlar mısınız.

Tahlil.com Cevabı : Tek başına bu değerlerin düşüklüğü veya yükilişkiiliği herhangi bir problem anlamına gelmez.