Kan tahlili sonucunda aso 733 . rbc 4.223 hcb 12.92 hct.37.31 pdw 17.72 çıktı dizlerimdeki ağrı yanma nedeniyle bu tahlilleri yaptırdım?

Tahlil.com Cevabı : ASO tahliliniz oldukça yüksek çıkmış.ASO geçirilmiş Streptekok bakterisine bağlı enfeksiyonlarda yüksek çıkar.CRP ve RF tahlillerinin de yapılmış olduğunu düşünüyorum.Eğer o tahliller normal çıkmışsa,bir sorun olacağını düşünmüyorum.