Kan tahlili sonucunda PCT sonucu L 0.161ve B12 135 degerinde kanszlık belirtisi mi var

Merhaba Kan tahlili sonucunda PCT sonucu L 0.161ve B12 135 degerinde kanszlık belirtisi mi var Bir de D3 vitamin 6,66 çıkmış anlamını öğrene bilirmiyim. Teşekürler.

Tahlil.com Cevabı : İnsülin direnci şeker hastalığının habercisidir.D vitamini eksikliği yönünden de tedavi olmalısınız