Kan tahlili yaptırdım aklıma bişey takıldı ..

kan tahlili yaptırdım aklıma bişey takıldı Anti HIV     0.52 NEGATİF     -    0 - 0.99 bunların bende 0,00 çıkması gerekli değilmiydi neden 0,52 korkuyorum. ve diğer değerler içinde sınıra en yakın olan LYM%     48.6    %    15 - 50 şüpheliyim son 6 ay içinde hiç bir şekilde cinsel ilişkiye girmedim

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatiftir, bu konudaki takıntınızı çözmeniz gereklidir..