Kan tahlili yaptırdım orada ise 42.61 çıktı değerim bana ne pozitif nede negatif diyebiliriz dedi doktorum çok endişeliyim bu durumda ne olacak?

Merhaba adet günümün üzerinden 5 gün geçti evde yaptığım gebelik testi pozitif çıktı bugün kan tahlili yaptırdım orada ise 42.61 çıktı değerim bana ne pozitif nede negatif diyebiliriz dedi doktorum çok endişeliyim bu durumda ne olacak?

Tahlil.com Cevabı : Kesin birşey söyleyebilmek için beta HCG takibi yapılmalıdır, 3-4 gün sonra en az iki katı yükselmesi gereklidir..