Kan tahlili yaptırdım tahlil sonuçlarım : lökosit : 9 , eritrosit 4.8 , hemotokrit : 28.16 , hemoglobin : 8.0 mcv: 69 plt : 372 .

Sık idrar ve sag tarafta sırta çıkan ağrı yüzünden kan tahlili yaptırdım tahlil sonuçlarım : lökosit : 9 , eritrosit 4.8 , hemotokrit : 28.16 , hemoglobin : 8.0 mcv: 69 plt : 372 . idrar tahlili de koyu hafif bulanık çıktı . Enfeksiyon az miktarda iltihap olduğu söylendi siz de yorumlar misiniz

Tahlil.com Cevabı : İdrarda enfeksiyon ve kansızlığınız var, hastaneye başvurmanızda fayda var...