Kan tahlili yaptırdım ve değerlerim;MON# 1.25 MON% 12.60 çıktı ?

Kan tahlili yaptırdım ve değerlerim;MON# 1.25MON% 12.60 çıktı gerisi normal seviye arasındaiki gündür ateşliydim ateşim düştüğü günün ertesi gün el ve ayaklarımda küçük kırmızı benekler var benekler keşınıyor ve aşırı derecede yutkunma zorluğu çekiyorum.

Tahlil.com Cevabı : Monosit % 12 ye kadar normal habuledilebilir.Sizin değeriniz ise %12,6 çıkmış.Önemli bir yükseklik değil.Bir sorun olduğunu düşünmüyorum.