Kan tahlili yaptırdım ve kum döktugum soylendı.sadece kan tahlılınde bu belli olurmu.

kan tahlili yaptırdım ve kum döktugum soylendı.sadece kan tahlılınde bu belli olurmu.YUKSEK DEGERLERI OLAN SONUCLARIMI YAZIYORUM.RBC DEGERIM COK YUKSEK.O NE DEMEK OLUYOR ACABA.tahlil sonuclarım BLD ++ NEGATİF RBC 12,00 0-3 BAC 20,08 0,18

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız sonuçlar idrar tahlilidir, idrarda kanama olduğu görülmektedir, ayrıca enfeksiyon da olabilir, ancak kesinlikle kum döktüğünüz söylenemez..