Kan tahlili yaptirdim.TSH,T4 normal cikdi.T3 normalde 1,71-3,71 olmasi gerekmiş 7 haftalik hamileyim

 Kan tahlili yaptirdim.TSH,T4 normal cikdi.T3 normalde 1,71-3,71 olmasi gerekmish.bende T3 3,73 cikdi.Shimdi 7 haftalik hamileyim.Bebeye zarari varmi?

Tahlil.com Cevabı : TSH değeri önemlidir gebelikte ancak bunu nsonucunu yazmamışsınız.Bizlerle paylaşırsanız görüşümüzüsöyleyebiliriz.