Kan tahlilimde böyle bir sonuç çıktı acaba ne anlama geliyor?

Kan tahlilimde böyle bir sonuç çıktı acaba ne anlama geliyor? Serbest T4 0.97 TSH 1.69 0.4-5.6 mIU/L 0.1-2.5 mIU/L gebelikte 1 trimester 0.2-3 mIU/L gebelikte 2. trimester 0.3 -3 mIU/L gebelikte 3.trimester CRP 3.27

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.