Kan tahlilimde ggt 1497, ldh 100 puan yukarı,alp 80 kat yukarı

Merhaba 36 yaşındayım.Erkek Kan tahlilimde ggt 1497 ldh 100 puan yukarı alp 80 kat yukarı kolestrol 310 hiv negatif ultrason çektirmem söylendi. Çok fazla alkol kullanmıyorum Geçen aylarda kas gevşetici ile birlikte ağrı kesiciler kullnmıştım.Yine de değerler yüks Yardımlarınızı rica

Tahlil.com Cevabı : Değerleriniz yüksek. Bir gastroenteroloji uzmanına muayene olmalısınız.