Kan tahlilimde MCH 26,6 (L) MPV ise 6,8 (L) bu ikiside düşükse lösemi başlangıcı sayılabilirmi ?

kan tahlilimde MCH 26,6 (L) MPV ise 6,8 (L) bu ikiside düşükse lösemi başlangıcı sayılabilirmi siğer değerlerim normal fakat araştırdım ciddi sorunlar çıkıyor doktor ben araştırmadan önce normal olduğunu söylemişti birde siz yorumlarsanız çok iyi olur

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki sayılmaz, hele sadece bu değerlerle hiç bir şey söylenemez.İnternette bir çok yalan yanlış bilgi içeren site var.Tahlil.com'u izlemeye devam edin.