Kan tahlilimde WBC-16,2 -------- PCT-0,258 LYM-4,8 MID-1,1 GRAN-10,3 ?

dün akşamki kan tahlilimde WBC-16,2 -------- PCT-0,258LYM-4,8MID-1,1GRAN-10,3 BUNLAR YÜKSEK DEĞERLER VE BENİM WBC ORANIM YAKLAŞIR 4-5 YILDIR HİÇ DÜŞMEDİ ANTİBİYOTİK -İĞNE SÜREKLİ YAPTIRIRIM HER TAHLL SONRASI ANTİBİYOTİK TEDAVİSİ YAPILIR AMA SONUÇ HEP YÜKSEKTİR SEBEP NE OLABİLİR

Tahlil.com Cevabı : Periferik yayma yapılması yararlı olabilir.Bir hematoloji uzmanına danışın