Kan tahlilimin altında bol epitel , nadir lokosit , GR( -)çomak, Gr(+) çomak Gr (+) kok görüldü bu ne anlama gelmektedir?

kan tahlilimin altında bol epitel , nadir lokosit , GR( -)çomak, Gr(+) çomak Gr (+) kok görüldü bu ne anlama gelmektedir yardımcı olursanız sevinirim ... acilll...

Tahlil.com Cevabı : Bu idrar tahlili sonucu, bazı bakteriler görülmüş idrar tahlilinde.Enfeksiyon belirtisi olabilir.