Kan tahlilinde Hgb 17.0 mono 1.09 çıktı Bunlar normal değerler mi?

Merhaba,benim kardeşimde epilepsi başlangıcı var Düzenli ilaç kullanıyor Kan tahlilinde Hgb 17.0 mono 1.09 çıktı Bunlar normal degerler mi? Bunların yüksek çıkmasının sebebi nedir? Kardeşim 26 yaşında ve erkektir.Bilgileriniz için şimdiden çok teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Erkek için çok yüksek bir değilidir, sigara içenlerde de biraz yükselir, diğer değerleriyle birlikte değerlendirilmeniz gereklidir..