Kan tahlilini ilişkiden 5 gün sonra yaptırdım değerler aşağıdaki gibidir;

Merhaba, Kan tahlilini ilişkiden 5 gün sonra yaptırdım değerler aşağıdaki gibidir; Beta HCG < 1.20 mIU/mL HGB 13.2 gr/dL 12.2 - 16.2 HCT 39.8 % 37.7 - 47.4 normalde beta HCG - değerde mi oluyor? benimki yükselişte mi yani?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz olursa test yaptırmanızı öneririz, şu anda negatiftir, ancak bu birşey göstermez..