Kan tahlıllerımde glukoz 106 cıktı

 Kan tahlıllerımde ft3 2.79 cıktı ft4 1.18 cıktı tsh 1.20 cıktı lym 43.1 cıktı glukoz 106 cıktı ınr 1.0 cıktı bunları arastırıyorum ama bır sonuc alamadım doktorum yeterlı bılgı veremedı yardımcı olurmusunuz

Tahlil.com Cevabı :  Glukoz değerinizdeki yükseklik diabet yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak.