Kan tahlillerimde ne 73.4 plt 463 wbc 17.3 çıktı. Ayrıca 5 haftalık hamileyim. Bu değerler hamileliğim açısından riskli mi?

Tahlil.com Cevabı : WBC değerinizin yüksek olması bir enfeksiyon varlığını düşündürüyor.Enfeksiyonun nereden kaynaklandığının da bilinmesi gerekli.İlave tahliller de istenerek bu bulunmalı önce.Buna göre eğer enfeksiyon varlığı varsa,tedavi başlanabilir.