Kan tahlillerim:HGB: 13.8 HCT:39.3 PLT:100 HDL: 40,LDL: 213 TRIGLISERID: 121 ,GLUKOZ 104,KOLESTROL 277

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol değeriniz yüksek.Bu arada iyi huylu olup yüksek çıkması istenen HDL testiniz düşükken tam tersi kötü huylu kolesterol de denilen ve düşük olması istenen LDL testiniz ise yüksek. Diyeti düzenli egzersiz yararlı olacaktır. Gerekirse bir dahiliye uzmanını da görüşünü alabilirsiniz.