Kan testi <2.00 ml referans değer üst 4 . testin tekrara gerek var mı?

2-3 ayda bir adet oluyorum pkoluyum. 7 haziran adet oldum 12 sinde ilişki yaşadım.sonraki ay adet olmam diye 25 haziranda kan testi sonuç 0.5 ml. temmuz 2 de kanamam başladı üstüne görme olabilir diye temmuz 4 te başka bir özel tıp merkezinde kan testi <2.00 ml referans değer üst 4 . testin tekrara gerek var mı? kanama 6-7 temmuzda bitti.

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamile olmadığınızı söylüyor.