Kan testi sonucumu aldım SONUÇ DEĞERİ 1072.22 BİRİMs/co diye çıktı?

merhaba ben bugün kan testi sonucumu aldım SONUÇ DEĞERİ 1072.22 BİRİMs/co diye çıktı....sonuca göre hamile olduğum söylendi...internette biraz araştırdım bu sonucu sanırım yüksek değerli olduğunda çoğul gebelik olabiliryormuş....sizce bende de ikiz gebelik olma ihtimali varmı... muayeneye haftaya cuma gideceğim için merak ediyorum doğrusu...şimdiden teşekkrler

Tahlil.com Cevabı : Ultrason muayenesi bekleyin, Beta HCG değerleri çoğul gebelik hakkında net bilgi vermez