Kan testi yaptıdım sonuç 0.10 mıu/ml referana ağırlık 0.00-2.90 yazıyordu sizce sonuç nedir ?

yumurtalıkta kist çıkmıştı bu ayda adetim 10 gün gecikmişti doktora gitmeden önce idrar testi yaptırdım hamilemiyim diye sonuç negatif çıktı sonra kan testi yaptıdım sonuç 0.10 mıu/ml referana ağırlık 0.00-2.90 yazıyordu sizce sonuç nedir ? adet döktürücü kullandıktan 5 gün sonrada adet gördüm

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi sonucunuz negatiftir..