Kan testi yaptırdım Beta HCG sonucu 139,90 çıktı. Nedir acaba hamile miyim?

Merhaba dün kan testi yaptırdım sonuç 139,90 çıktı nedir acaba hamilemiyim ne kadarlık?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz yüksek, kaç haftalık olduğunu sitemizdeki Gebematik'ten öğrenebilirsiniz..

d************ :

merhaba beta hcg tahlil sonucum 3364,23 değerim normalmi

Cevap:

Doktorlarımız sizin gibi Beta HCG değerlerini merak edenler için Gebematik tasarladılar.Bizlere sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebeyseniz da tahmini kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.

           Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.