Kan testi yaptırdım hamileligin olup olmadığını öğrenmek için ancak tahlillerde hamilelik hormonu olan beta hcG yazmıyor

Kan testi yaptırdım hamileligin olup olmadığını öğrenmek için ancak tahlillerde hamilelik hormonu olan beta hcG yazmıyor bu ne demek lütfen yardım edin!!

Tahlil.com Cevabı : Bu test gebelik yönünden bilgi verir.O zaman bu testi yaptırmalısınız.