Kan testi yaptırdım, hgb 6.3 çıktı, 2 sene oncede 6.1 cıkmıstı 1 gün hastanede yattım demir serumu verdiler

merhababugün kan testi yaptırdım, hgb 6.3 çıktı, 2 sene oncede 6.1 cıkmıstı 1 gün hastanede yattım demir serumu verdiler, tekrar hastaneye yatırırlar mı? pazartesi günü tahlillerimi gösterecegim için hazırlıklı olmak adına ögrenmek istiyorum

Tahlil.com Cevabı : İleri bir kansızlık bulgunuz var.Hematoloji ve dahiliye bölümlerind eileri tetkik ve tadavi amacıyla incelenmelisiniz.