Kan testi yaptirdim ve kan testimde FT3=3,06 FT4_6=1.19 TSH=0.98 ANTI-TPO=10000

Iyi gunler hocam ben kan testi yaptirdim ve kan testimde FT3=3,06 FT4_6=1.19 TSH=0.98 ANTI-TPO=10000 Iyi gunler hocam ben kan testi yaptirdim ve kan testimde FT3=3,06 FT4_6=1.19 TSH=0.98 ANTI-TPO=10000.00 ANTI-TG=111.37 cikti hipotiroidi hastasiyim hocam tahlillerim nasil cikmis sizce kanser olma gibi bi riskim var mi ? Tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızı inceledik. Belirtiğiniz sonuçlar Hashimato olarak bilinen tiroid bezi hastalığınız olabileceğini gösteriyor.Bu durumda bir endokrinoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.Bu testlerle asla bir kanser tanısı koyulamaz.Hashimato hastalığına dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hashimato Nedir?