Kan testi yaptırdım.23461 çıktı. Dış gebelikten korkoyorum.

Sn yetkili bugün aile hekimime gittim kan testi yaptırdım.Ve sonuçları az önce öğrendim doktora gösterme fırsatım olmadı Beta HCG değerim  23461 dış gebelikten çok korkuyorum.tam 1ay 1hafta önce kan testi yaptırdığımda sonuç olumsuzdu.bugün böyle çıktı.beni aydınlatırsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik lehine.Yapılacak ultrason muayenesi gebeliğin seyri hakkında en doğru bilgiyi verecektir.