Kan tetkitlerim sonucunda WBC 14.6 , RBC 3.85 , HCT 33.5 , RDW 14.6 , MPV 7.6 , LYM% 17.4 ?

merhaba.. Kan tetkitlerim sonucunda WBC 14.6 , RBC 3.85 , HCT 33.5 , RDW 14.6 , MPV 7.6 , LYM% 17.4 doktorum cıkan bu sonuclarda problem olduğunu söyledi ( özellikle WBC üzerinde durdu ) fakat herhangi bir açıklamada bulunmadı. tekrar tetkik yapacağını söyledi. önemli bir durum var mı.? bilgilendirirseniz sevinirim.. yaşım 18.

Tahlil.com Cevabı : wbc genelikle enfeksiyonlar sırasında yükselir