Kan ve idrar tahlili sonuçlarımı yorumlar mısınız?

26 yaşında bekar bayanım.Benim şikayetim baş dönmeleri kaynaklı ve yorgunluk ve kasıklarda ağrı.Kan ve idrar sonuçlarım şöyle çıktı;WBC:5,4 10^3/uL .MO%:11,7 .EO%:0,4 .BA%:0,2. PCT:0,3idrar:Dansite:1.006. pH:6, 5.Glukoz:NORMAL Protein:NEGATİF. Keton:NEGATİF. Bilirubin:NEGATİF. Nitrit:NEGATİF. Ürobilinojen:NEGATİF. Lökosit (Strip):NEGATİF. Kan (Strip):ESER. mikroskopuk idrar sonuçları; Eritrosit:4. Lökosit:2. Epitel:4. Bakteri:NORMAL. Hyalin Silendir:0.Sonuçların cevabınır öğrenemedim.Buradan yorumlanmasını bekliyorum.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda ciddi bir sorun gözükmüyor.Ancak idrarda 4 eritrosit çıkmış.Bir üroloji uzmanı gerekirse kum döküyor olmanız ihtimaline karşı ilave incelemeler yapabilir.Yorgunluğunuzun birçok nedeni olabilir.Sadece bu tahlillerle yorgunluğunuzun nedeni bulunamayabilinir.Baş dönmesi şikayetiniz için ise bir nöroloji uzmanına başvurabilirsiniz.