Kan ve idrar tahlili yaptırdım sonuçlarım şöyle;beta hcg <1.20 TSH 2.5674 BA 1.1 BAC 55 EPI 14 ?

Kan ve idrar tahlili yaptırdım sonuçlarım şöyle;beta hcg <1.20 TSH 2.5674 BA 1.1 BAC 55 EPI 14 WBC 17 bu sonuçları yorumlar mısınız bir de hastalanmama 10 gün var acaba hcg değerine göre hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testiniz negatif, ancak bu test edet gecikmesi olduğunda yapılırsa daha doğrudur, idrarda enfeksiyon görünüyor, idrar kültürü aldırmanızı öneririz..