Kan vermeden bir kaç gün önce esrar içmiştim 3 tüp kan verdim farklı testler için yani özellikle uyuşturucu testi değildi

 Kan vermeden bir kaç gün önce esrar içmiştim 3 tüp kan verdim farklı testler için yani özellikle uyuşturucu testi değildi sonuçta bi değer düşük neden düşük çıktığı araştırcaz dediler kan tahlilini daha detaylı araştırırlarsa kullandığım ortaya çıkar mı

Tahlil.com Cevabı :  Bu tür soru soranlara cevap öncesi yaptığımız uyarıyı size de yapıyoruz.Mutlak suretle bu zararlı maddeleri bir daha almayın ve bir bağımlılığınız var ise sağlık kuruluşlarına başvurup tedavi olun. Sağlık raporu veya rutin taramalarda ise uyuşturucu ile ilgili testlere hekim istemedikçe bakılmamaktadır.