kanama aralıklarla az az gelmeye başladı hamle olma ihtimalim var mıdır?

geçen ay adet kanamam 17 mayısta az az olup 20sinde normal başlamıştı bu ay ise 3 gün gecikti ve üçünce gün kanama aralıklarla az az gelmeye başladı hamle olma ihtimalim var mıdır test yaptırmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Adet düzensizliği birçok sebepten kaynaklanıyor olabilir. Adetinizdeki değişimler daha önce olmadığı kadar belirginse kadın doğum doktoruyla görüşmenizi öneririz.