Kanamam üstüne görme mi, yoksa adet mi gördüm.Gebelik testini ne zaman yaptırmalıyım?

5 günde bir ve 6 gün adet görüyorum. 18 aralıkta normal adetimi gördüm ve bu tarihten sonra eşimle 3 4 defa korunmasız ilşkiye girdik.ben 22 ocakta adet oldum ama açık kırmızıydı ve bir gün sürdü iki günde kahverengi leke halinde geldi ve 3 günde bitti. üstüne görme olabilirmi acaba hamilemiyim ne zaman test yapmam gerekir test için erken mi. hesaplamalarımda 18 aralığı mı 22 ocağımı dikkakete almalıyım. teşekür ederim

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme konusunu tam bilmediğiniz anlaşılıyor, aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.      Üstüne görme nedir?         Gebelik testinin ne zaman yapılması gerektiğine dair de aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.        Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır?         Adetlerinizde düzensizlik var ise, kadın doğum doktoruna muayene olmanız uygun olacaktır.