Kanamamın adet mi yoksa üstüne görme mi olduğunu anlayamadığım için gebelik testi yaptım

Kanamamın adet mi yoksa üstüne görme mi olduğunu anlayamadığım için gebelik testi yaptım. İki kutuda tamamen pembe renkli oldu ardından ilk kutuda çizgi oluştu diğeri eski beyaz halini aldı. Bu normal mi sonuç negatif mi ?

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...

s********* :

Sormak istedigim su aslinda cizgi cikmadan once iki kutununda tamamen pembe olmasi normal mi ? Sonradan renkler gidip cizgi olustu.

Cevap:

İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.