Kanda b hcg testi yaptırdım sonuç 2772.0 çıktı.adetim 14 gün geçti 6 gün önce test yaptm ama negatif çıkmıştı. acaba hamile miyim?

kanda b hcg testi yaptırdım sonuç 2772.0 çıktı.adetim 14 gün geçti 6 gün önce test yaptm ama negatif çıkmıştı. acaba hamile miyiiiiim??

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz pozitif. Ultrasonla muayene olmalısınız.