Kanda gebelik baktırmıştım ve değer 51.69 çıktı. Bugün testi tekrarladım ve sonuç 171.19 bu durumda kaç haftalık gebelik oluyor ve sağlıklı bir gebelik mi?

Öncelikle merhaba size birşey sormak istiyorum. 22.08.2014 tarihinde kanda gebelik baktırmıştım ve değer 51.69 çıktı. Bugün testi tekrarladım ve sonuç 171.19 bu durumda kaç haftalık gebelik oluyor ve sağlıklı bir gebelik mi? Öğrenebile miyim. Ilginize şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....