Kanda hamilelik testini nasıl yaptırabilirim. Jinekoloğa gitmemiz şart mı ?

Sevgilimle çıplakken sürtünerek ilişkilye girdim ama boşalma olmadı. Zevk suyu değmiş olabilir. 16 saat sonra norlevo içtim. Çok korkuyoruz sizce o kadar hapa rağmen hamile kalma olasığı var mı ? Bide kanda hamilelik testini nasıl yaptırabilirim. Jinekoloğa gitmemiz şart mı ?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamile kalma olasılığı düşüktür. Hamilelik testi için beta hcg hormon tetkik istemini herhangi bir doktora giderek yaptırabilirsiniz.