Kanser olabilir mi??

eşimde burunda kanama sağ kasığında şiddetli ağrı (bir doktor iltihap diğer doktor fıtık dedi) boynunda misket büyüklüğünde şişlik şiddetli başağrısı var Kan tahlillerini yaptırdık ınr, protrombin zamanı ,pıhtılaşma zamanı normal sadece kolestrol ile ilgili değerler problemli kanser olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Bununla ilgili olarak bu sonuçlarla birşey söylenemez.. Hematoloji veya onkoloji uzmanına başvurmanızı öneririz..