Kanserden dolayı saç dökülür mü yoksa kanser tedavisi olan kemoterapiden dolayımı saç dökülür?

iyi günler kanserden dolayı saç dökülürmü yoksa kanser tedavisi olan kemoterapiden dolayımı saç dökülür ? bu şüpheden dolayı hangi doktora gitmeliyim hangi testleri olmalıyım karnımda ağrı var iyi günler

Tahlil.com Cevabı : Saç dökülmesinin bir çok sebebi olabilir. Öncelikle bir cildiye uzmanına muayene olmalısınız.