Karaciğer enzim testlerimin sonuçlarında bir kaç eksi değer çıktı, MCV değeri: 68,6,RDW değeri: 11,6...

Karaciğer enzim testlerimin sonuçlarında bir kaç eksi değer çıktı, MCV değeri: 68,6,RDW değeri: 11,6MCH değeri: 23,7 LYMF değeri: 0,9 ve 15,8 GLU değeri : 127 D.BIL değeri: 0,32 yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer testlerine çok takılmayın.Esas problem glukoz yüksekliği.Bir endokrinoloji uzmanına başvurun