Karaciğer için kah tahlili yapıldı sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

Karaciger tahlillerim icin kanimi vermistim kan deger sonuclarim ne anlama geliyor. Kolesterol—(-200mg)—-235mg triglyceride–(<200mg)—-235mg GGT————-(-40 U/L)—-34U/L GOT (AST)—-(-35 U/L)—–36U/L GPT (ALT)—-(-35 U/L)——64U/L önde yazan normal degerler arkadakiler cikan kan degerlerim ,bir tehlike görünüyormu karacigerim icin ? ne önerirsiniz?Tesekürler

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol ve trigliserit değerlerinizdeki yükseklik dikkat çekiyor.Diyet ve egzersiz ilk aşamada düşürmede etkili olabilir