karaciger tru cut biyopsi kronik hepatit b

merhaba karaciger tru cut biyopsi kronik hepatit b aktivite hafif fibrozis hafif grade 6/18 periportal interface 2/4 fokal nekroz 2/4 portal inflamasyon 2/4 köprüleşme nekrozu 0/6 stage 1/6 portal alanda hafif fibrotik genişleme saygılarımla

Tahlil.com Cevabı : Karaciğerinizde hepatit B enfeksiyonuna bağlı yapısal değişiklikler meydana gelmiş. Hepatoloji veya Gastroenteroloji uzmanı tarafından takibinizin yapılması gereklidir..