Kardeşime 1 yıl önce Meme kanseri teşhisi kondu, yapılan tetkikler sonucunca kemik,beyin ve karaciğerde metastas yaptığı ortaya çıktı?

Kardeşime 1 yıl önce Meme kanseri teşhisi kondu, yapılan tetkikler sonucunca kemik,beyin ve karaciğerde metastas yaptığı ortaya çıktı. Beyinden radyoterapi aldı, Kemotarapiye başlandı ve 8 kür sonunda beyindeki ve Memedeki tümörlerin kaybolduğu görüldü. 2 aydan beri Herceptin ve Zometa alıyor

Tahlil.com Cevabı : Sorunuzu yazmadığınızdan yardımcı olamıyoruz..