Kardeşimin Bİyokimya: CRP 53,4 [H] olması gereken değer: 0-5 mg/L Hematoloji: WBC:15,16 [H] çıktı ne yapmalıyız?

Merhaba benim kardeşimin daha önce testislerinden biri alındı geçirdiği hastalıktan dolayı şimdi yine idrar yollarında ağrı olduğunu söylüyor acaba yine aynı durumun habercisi olabilir mi bu sonuçlar test yaptırdık ve değerler şöyle: Bİyokimya: CRP 53,4 [H] olması gereken değer: 0-5 mg/L Hematoloji: WBC:15,16 [H] olması gereken değer: 3.8-9.8 Lymp%: 15 [L] olması gereken değer: 20-48 mono#:1,03[H] olması gereken değer:0-0.8 neut#: 11,63 [H] olması gereken değer: 2-8 İdrar: Lokosit: +2 (125) [E] olması rgereken değer: negatif Şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonunu destekleyen bulgular var.İdrar kültürü tahlili de yapılması uygun olacaktır.