Kardeşimin esrar kullandıgına dair birinden bilgi aldım ama kendisi inkar ediyo esrar uyştrucu veya başka herhangi bi hap alıp almadıgını test etmek istiyoruz

Kardeşimin esrar kullandıgına dair birinden bilgi aldım ama kendisi inkar ediyo esrar uyştrucu veya başka herhangi bi hap alıp almadıgını hastahenede test yoluyla öğrenmek istiyoruz ama bunun için hangi bölüme randevu almalıyız ve ne yoluyla öğrenilir? kan tahlili vs.. şimdiden tşkler

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda AMATEM denilen merkeze  başvurmanızda yarar var. Ankara'da bulunmaktadır. Üniversite hastanelerine de danışabilirsiniz.

b********* :

Merhaba gene soruyorum ama 4 v 5 defa kullandıgım esrar ıle eroın yarınkı alacagım kan ve ıdrar testınde doktor anlarmı doktorun bu testlerı benden ıstemesı sadece mıgdemden rahatsız oldugum ıcın korkuyrm ailemle berbaer gitcem hocam bu yuzden merak edıyorum anlamaları ıcın ayrı testmı yapmaları lzm

Cevap:

Bu tür soru soranlara cevap öncesi yaptığımız uyarıyı size de yapıyoruz.Mutlak suretle bu zararlı maddeleri bir daha almayın ve bir bağımlılığınız var ise sağlık kuruluşlarına başvurup tedavi olun. Sağlık raporu veya rutin taramalarda ise uyuşturucu ile ilgili testlere hekim istemedikçe bakılmamaktadır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.