Kardeşimin idrarında köpüklenme var.İdrarda köpik neden görülür?

Kardeşimin idrarında köpüklenme var. Kendisi 13 yaşına girecek 1 ay sonra. Yorgunluk, halsizlik gibi belirtileri yok.

Tahlil.com Cevabı : İdrarda köpük görülmesinin bir çok nedeni olabilir. Aşağıdaki yazımızda buna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.
İdrarda köpük neden görülür?