Karın ağrısı, idrarda yanma ve mide bulantısı şikayeti çekiyorum.İdrar tahlilim:

Uzun zamandır karın agrım idrarda yanma ve mide bulantısı şikayeti cekiyordum.idrar tahlili sonucumda her sahada 3-4 lokosit,2-3 eritrosit,2-3 epitel hücresi görüldü.ve suan antibiyotık kullandıgım halde.kum yada taş sebep olabilir mi acaba?

Tahlil.com Cevabı :

İdrar tahlilinde eritrosit görülmesi normal değil. Kum döküyor olabilirsiniz. Ayrıca her antibiyotik de idrar rahatsızlığınıza iyi gelmeyebilir. Bazı antibiyotikler mikroorganizmalara karşı direnç gösterebilir. Bu nedenle idrar kültürü yapıldıktan sonra uygun olan antibiyotik belirlenip buna göre tedavi planlanması uygun olacaktır.