Karın ağrısı şikayeti ile doktora gittim tahlil yapıldı idrar ve kan tahlilim temiz çıktı ultrasonda temizdi ama karın ağrım hala oluyor. Doktor akdeniz ateşi h

Merhaba. Karın ağrısı şikayeti ile doktora gittim tahlil yapıldı idrar ve kan tahlilim temiz çıktı ultrasonda temizdi ama karın ağrım hala oluyor. Doktor akdeniz ateşi hastalığı dedi benim ağrılarım sadece yürürken oluyor ve çok şiddetli oluyor yatınca hiçbir şeyim kalmıyor.Şimdi tomografi istedi onu yaptıracağım.Bana yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde size yardımcı olmamız hem mümkün değil hem de sağlıklı olamaz.Karın ağrısının altında bir çok neden yatar ve bunun için fizik muayene gerekli tetkikler önemlidir.Bu yüzden en sağlıklı bilgilendirmeyi tomografiyi de çektirdikten sonra kontrolünde olduğunuz doktorunuz yapabilir.