karın şişkinliğim var kasık sancılarım var hamile miyim ?

merhaba ben eşimle bu ayın 20'sinde ilişkiye girdim fakat önüme boşaldı mı boşalmadı mı belli değil bu ayın 25'inde hasta olmam gerekiyordu olmadım ama karın şişkinliğim var kasık sancılarım var hamile miyim ? bilgi verir misiniz.

Tahlil.com Cevabı : Şişlik ve ağrı daha çok adet belirtisidir ancak, gecikmenin bir haftayı bulması durumunda gebelikten bahsedilebilir.