Karnımda birseyler oynuyor hayır ultrasonla baktı hic birsey yok dedi szce varmıdır?

3 ay önce ilşkiye girdik üstüne görme olayından süphelendim her ay 1tane test yaptık toplam 4tane test negatif fakat gene emin olamadık bi dokdora gittik oldugu icin özele gittik ama baska sikayetle gittik dedim karnımda birseyler oynuyor hayır ulturosanla baktı hic birsey yok dedi szce varmıdır

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz yok demiş..